![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gaussndahaus | |
![]() |
Film Freak - 678 Films Ranked
Member Since: Mar 31, 2011
Location: Provo, UT, USA
|

| 82 | The Dresser (1983) - Nov 22, 2011 |
| 80 | Giant (1956) - Nov 22, 2011 |
| 80 | Splendor in the Grass (1961) - Jul 30, 2011 |
| 70 | The Conversation (1974) - Jul 30, 2011 |
| 70 | The Adventures of Baron Munchausen (1988) - Jul 30, 2011 |
| 80 | Iphigenia (1977) - Jul 19, 2011 |
| 70 | Spider-Man 2 (2004) - Jul 19, 2011 |
| 70 | How to Train Your Dragon (2010) - Jul 19, 2011 |
| 30 | Batman Forever (1995) - Jul 19, 2011 |
| 60 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Jul 19, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |