![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gaymrfinkel | |
![]() |
Movie Buff - 158 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: USA
|

| 95 | Gone Baby Gone (2007) - Sep 20, 2010 |
| 75 | The Terminal (2004) - Sep 20, 2010 |
| 90 | Out of Sight (1998) - Sep 20, 2010 |
| 70 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Sep 20, 2010 |
| 75 | Clerks II (2006) - Sep 20, 2010 |
| 65 | Pi (1998) - Sep 20, 2010 |
| 50 | Robin Hood: Prince of Thieves (1991) - Sep 20, 2010 |
| 30 | Swordfish (2001) - Sep 20, 2010 |
| 80 | Signs (2002) - Sep 20, 2010 |
| 80 | 3:10 to Yuma (2007) - Sep 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |