Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
gba
Flick Fan - 36 Films Ranked
Member Since: Oct 12, 2007
Location: Fpolis, sc, Brazil
Age: 28
Gender: Male
Status: Single
Bio: Putiska!
Recent Rankings
85 The Hidden Fortress (1958) - Oct 13, 2007
80 Yojimbo (1961) - Oct 13, 2007
85 Red Beard (1965) - Oct 13, 2007
5 Madadayo (1993) - Oct 13, 2007
90 Dersu Uzala (1975) - Oct 13, 2007
85 Akira Kurosawa's Dreams (1990) - Oct 13, 2007
75 Rhapsody in August (1991) - Oct 13, 2007
95 Seven Samurai (1954) - Oct 13, 2007
95 Rashomon (1950) - Oct 13, 2007
85 Sleeper (1973) - Oct 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with gba. Why not go rank more films, then come back and check it out again?