Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum The state of sci-fi
the Blog Server Upgrade
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
gcg1988
Movie Buff - 151 Films Ranked
Member Since: Apr 15, 2010
Location: GA, USA
Bio: everyone who knows me thinks I don\'t actually like movies
Recent Rankings
94 T9 Road to Perdition (2002) - Apr 15, 2010
65 T1 Scarface (1983) - Apr 15, 2010
"Not a fan, it was alright but just too 80's out for me"
90 T6 Friday Night Lights (2004) - Apr 15, 2010
91 T7 Three Kings (1999) - Apr 15, 2010
93 T8 Catch Me If You Can (2002) - Apr 15, 2010
"leo is unstopable"
95 T10 American Psycho (2000) - Apr 15, 2010
"greatest satire ever? "
89 T4 Funny People (2009) - Apr 15, 2010
93 T8 The Beach (2000) - Apr 15, 2010
"why is everything leo touches gold?"
10 T1 Eyes Wide Shut (1999) - Apr 15, 2010
"what the fuck did I just watch"
98 T10 No Country for Old Men (2007) - Apr 15, 2010
"I was blown away the first time I saw this movie"
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with gcg1988. Why not go rank more films, then come back and check it out again?