![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gdc2000 | |
![]() |
Movie Buff - 305 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Canada
|

| 95 | The Messenger (2009) - Jan 01, 2011 |
| 90 | Full Metal Jacket (1987) - Jan 01, 2011 |
| 70 | Wild Target (2010) - Jan 01, 2011 |
| 90 | The Road (2009) - May 01, 2010 |
| 95 | Magnolia (1999) - Sep 11, 2009 |
| 95 | I Am Legend (2007) - Aug 23, 2009 |
| 95 | A Bronx Tale (1993) - Aug 23, 2009 |
| 85 | Liar Liar (1997) - Aug 23, 2009 |
| 100 | The Gods Must Be Crazy (1980) - Aug 23, 2009 |
| 95 | State of Play (2009) - Aug 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |