![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gdog13cavs | |
![]() |
Cinema Addict - 1565 Films Ranked
Member Since: Jul 13, 2010
Location: USA
|

| 15 | Good Morning, Vietnam (1987) - May 30, 2012 |
| 25 | El Niņo pez (2009) - May 30, 2012 |
| 20 | Swingers (1996) - May 30, 2012 |
| 50 | Glengarry Glen Ross (1992) - May 30, 2012 |
| 60 | Doctor Dolittle (1967) - May 18, 2012 |
| 20 | Drakmar: A Vassal's Journey (2006) - May 17, 2012 |
| 40 | Yes Man (2008) - May 16, 2012 |
| 45 | The Survivors (1983) - May 16, 2012 |
| 15 | Paul (2011) - May 14, 2012 |
| 5 | Torque (2004) - May 14, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |