Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
gebroken
Movie Buff - 200 Films Ranked
Member Since: Jun 17, 2009
Location: Poland
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
75 Tango & Cash (1989) - Aug 06, 2009
80 The Village (2004) - Aug 06, 2009
75 Seven Samurai (1954) - Aug 06, 2009
75 Face/Off (1997) - Aug 06, 2009
65 Ghostbusters II (1989) - Aug 06, 2009
55 Mr. and Mrs. Smith (2005) - Aug 06, 2009
65 Dragonheart (1996) - Aug 06, 2009
75 Ice Age (2002) - Aug 06, 2009
55 Predator 2 (1990) - Aug 06, 2009
15 The Running Man (1987) - Aug 06, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with gebroken. Why not go rank more films, then come back and check it out again?