gecolak

gecolak
Movie Buff - 215 Film Ratings
Member Since: 06 Jun 2012
Location: istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 79% The Crow (1994) - Rated 07 Jun 2012
55 14% Cold Mountain (2003) - Rated 07 Jun 2012
60 23% Coraline (2009) - Rated 07 Jun 2012
60 23% 21 Grams (2003) - Rated 07 Jun 2012
85 89% Hababam sinifi sinifta kaldi (1976) - Rated 07 Jun 2012
75 64% Payback (1999) - Rated 07 Jun 2012
60 23% Signs (2002) - Rated 07 Jun 2012
60 23% The Chronicles of Riddick (2004) - Rated 07 Jun 2012
50 8% Saw (2004) - Rated 07 Jun 2012
85 89% Alien (1979) - Rated 07 Jun 2012