![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gemini1060 | |
![]() |
Flick Fan - 46 Films Ranked
Member Since: May 6, 2012
Location: China, Macao
|

| 90 T6 | 21 Jump Street (2012) - May 14, 2012 |
| 98 T10 | The Avengers (2012) - May 06, 2012 |
| 70 T2 | The Twilight Saga: Eclipse (2010) - May 06, 2012 |
| 75 T3 | The Twilight Saga: New Moon (2009) - May 06, 2012 |
| 80 T4 | Twilight (2008) - May 06, 2012 |
| 76 T4 | 2012 (2009) - May 06, 2012 |
| 76 T4 | Ella Enchanted (2004) - May 06, 2012 |
| 95 T8 | Enchanted (2007) - May 06, 2012 |
| 70 T2 | The Nanny Diaries (2007) - May 06, 2012 |
| 80 T4 | Frozen (2010) - May 06, 2012 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,053,000 Movie Rankings and Counting... |