Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
gemini666
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Mar 26, 2010
Location: Qld, Australia
Recent Rankings
60 The World Is Not Enough (1999) - Mar 28, 2010
40 The Addams Family (1991) - Mar 28, 2010
95 The Fugitive (1993) - Mar 28, 2010
Mini-Review: One film you can watch over & over
80 Matchstick Men (2003) - Mar 28, 2010
85 Reservoir Dogs (1992) - Mar 28, 2010
Mini-Review: Great film that keeps you guessing
85 Rope (1948) - Mar 28, 2010
Mini-Review: Terrific one set story.
95 Schindler's List (1993) - Mar 28, 2010
Mini-Review: Magnificent
85 Bruce Almighty (2003) - Mar 28, 2010
Mini-Review: Very funny
60 King Kong (2005) - Mar 28, 2010
Mini-Review: Well made film but still disappointing
50 Pretty Woman (1990) - Mar 28, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with gemini666. Why not go rank more films, then come back and check it out again?