gemma2809

gemma2809
Movie Buff - 170 Film Ratings
Member Since: 25 Feb 2013
Location: Montreal, Quebec, Canada
Age: 29
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I have an amazing boyfriend and a shit cat... Shout out to Busty the dog:)

more Recent Ratings

67 40% The Impossible (2012) - Rated 18 May 2013
51 20% The Collection (2012) - Rated 18 May 2013
74 59% Burn After Reading (2008) - Rated 18 May 2013
83 80% Who Framed Roger Rabbit (1988) - Rated 18 May 2013
77 67% Rust & Bone (2012) - Rated 18 May 2013
52 22% Code Name: The Cleaner (2007) - Rated 18 May 2013
91 96% Iron Man 3 (2013) - Rated 18 May 2013
89 94% End of Watch (2012) - Rated 26 Apr 2013
74 59% For a Good Time, Call... (2012) - Rated 25 Apr 2013
90 95% Collateral (2004) - Rated 24 Apr 2013