![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
general | |
![]() |
Flick Fan - 36 Films Ranked
Member Since: Oct 14, 2011
Location: rye, USA
|

| 49 | 3 Ninjas (1992) - Oct 14, 2011 |
| 55 | Spy Kids 4: All the Time in the World (2011) - Oct 14, 2011 |
| 54 | Tangled (2010) - Oct 14, 2011 |
| 84 | Avatar (2009) - Oct 14, 2011 |
| 91 | Shrek the Third (2007) - Oct 14, 2011 |
| 93 | Monsters, Inc. (2001) - Oct 14, 2011 |
| 95 | Up (2009) - Oct 14, 2011 |
| 90 | The Incredibles (2004) - Oct 14, 2011 |
| 48 | Jaws 2 (1978) - Oct 14, 2011 |
| 99 | The Conspirator (2011) - Oct 14, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |