![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
generatrix | |
![]() |
Flick Fan - 60 Films Ranked
Member Since: Apr 29, 2009
Location: Canada
|

| 75 | Minority Report (2002) - Apr 29, 2009 |
| 50 | I, Robot (2004) - Apr 29, 2009 |
| 85 | Empire Records (1995) - Apr 29, 2009 |
| 80 | Maverick (1994) - Apr 29, 2009 |
| 45 | Seed of Chucky (2004) - Apr 29, 2009 |
| 65 | Free Willy (1993) - Apr 29, 2009 |
| 75 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Apr 29, 2009 |
| 85 | The Terminator (1984) - Apr 29, 2009 |
| 80 | 300 (2007) - Apr 29, 2009 |
| 75 | The Last Samurai (2003) - Apr 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |