![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
genuwine57 | |
![]() |
Cinema Addict - 1280 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2007
Location: New York, NY, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 86 | Black Orpheus (1959) - Nov 14, 2007 |
| 42 | Leprechaun (1993) - Nov 14, 2007 |
| 30 | EdTV (1999) - Nov 14, 2007 |
| 91 | Escape from New York (1981) - Nov 14, 2007 |
| 80 | The Mosquito Coast (1986) - Nov 14, 2007 |
| 90 | The Wizard of Oz (1939) - Nov 14, 2007 |
| 44 | Marie Antoinette (2006) - Nov 14, 2007 |
| 81 | Mad Max (1979) - Nov 14, 2007 |
| 53 | 10 Things I Hate About You (1999) - Nov 14, 2007 |
| 82 | The X Files: Fight the Future (1998) - Nov 14, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |