![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
geocorfu | |
![]() |
Movie Buff - 158 Films Ranked
Member Since: Oct 23, 2011
Location: Greece
|

| 90 | Stand by Me (1986) - Dec 11, 2011 |
| 65 | Blue Streak (1999) - Dec 11, 2011 |
| 80 | Joe Dirt (2001) - Dec 11, 2011 |
| 85 | As Good As It Gets (1997) - Dec 11, 2011 |
| 90 | Inside Man (2006) - Dec 11, 2011 |
| 70 | Ghostbusters (1984) - Dec 11, 2011 |
| 90 | The Shining (1980) - Dec 11, 2011 |
| 20 | The Matrix Reloaded (2003) - Nov 01, 2011 |
| 84 | The People vs. Larry Flynt (1996) - Oct 26, 2011 |
| 80 | Five Fingers (2006) - Oct 26, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |