Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
geoff
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Southington, CT, USA
Recent Rankings
100 The Jerk (1979) - Aug 18, 2009
100 What About Bob? (1991) - Aug 18, 2009
50 V for Vendetta (2006) - Aug 18, 2009
85 Super Size Me (2004) - Aug 18, 2009
75 Gangs of New York (2002) - Aug 18, 2009
75 The Wrestler (2008) - Aug 18, 2009
80 Scarface (1983) - Aug 18, 2009
80 Liar Liar (1997) - Aug 18, 2009
70 In Bruges (2008) - Aug 18, 2009
0 Junior (1994) - Aug 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with geoff. Why not go rank more films, then come back and check it out again?