![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
george112 | |
![]() |
Movie Buff - 236 Films Ranked
Member Since: Jan 19, 2009
Location: Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Jan 20, 2009 |
| 65 | Memento (2001) - Jan 20, 2009 |
| 55 | Armageddon (1998) - Jan 20, 2009 |
| 79 | Beowulf (2007) - Jan 20, 2009 |
| 52 | Wild Wild West (1999) - Jan 20, 2009 |
| 70 | The Silence of the Lambs (1991) - Jan 20, 2009 |
| 67 | The Bourne Supremacy (2004) - Jan 20, 2009 |
| 70 | Life Is Beautiful (1997) - Jan 20, 2009 |
| 65 | TransAmerica (2005) - Jan 20, 2009 |
| 65 | Equilibrium (2002) - Jan 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |