![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
george162 | |
![]() |
Movie Buff - 129 Films Ranked
Member Since: Mar 30, 2009
|

| 85 | The Natural (1984) - Mar 30, 2009 |
| 80 | In the Heat of the Night (1967) - Mar 30, 2009 |
| 90 | His Girl Friday (1940) - Mar 30, 2009 |
| 80 | Good Morning, Vietnam (1987) - Mar 30, 2009 |
| 80 | Doctor Zhivago (1965) - Mar 30, 2009 |
| 15 | The Constant Gardener (2005) - Mar 30, 2009 |
| 80 | Camille (1936) - Mar 30, 2009 |
| 70 | Atonement (2007) - Mar 30, 2009 |
| 70 | The African Queen (1951) - Mar 30, 2009 |
| 70 | Adam's Rib (1949) - Mar 30, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |