georgegraves

georgegraves
Flick Fan - 70 Film Ratings
Member Since: 22 Jan 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

35 15% Saw (2004) - Rated 22 Jan 2009
90 64% Meet the Parents (2000) - Rated 22 Jan 2009
85 52% Jerry Maguire (1996) - Rated 22 Jan 2009
85 52% The Breakfast Club (1985) - Rated 22 Jan 2009
85 52% Die Hard (1988) - Rated 22 Jan 2009
2% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 22 Jan 2009
85 52% Duplex (2003) - Rated 22 Jan 2009
65 29% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 22 Jan 2009
85 52% Fun with Dick and Jane (2005) - Rated 22 Jan 2009
99 82% Swingers (1996) - Rated 22 Jan 2009