![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
geprieto | |
![]() |
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2009
Location: USA
|

| 50 | Daredevil (2003) - Aug 20, 2009 |
| 75 | Sin City (2005) - Aug 20, 2009 |
| 45 | The Phantom (1996) - Aug 20, 2009 |
| 65 | Starsky & Hutch (2004) - Aug 20, 2009 |
| 90 | Alien 3 (1992) - Aug 20, 2009 |
| 90 | Memento (2001) - Aug 20, 2009 |
| 65 | Shooter (2007) - Aug 20, 2009 |
| 85 | Ocean's Eleven (2001) - Aug 20, 2009 |
| 75 | Bandits (2001) - Aug 20, 2009 |
| 75 | Under Siege (1992) - Aug 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |