Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
gerannt
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: Apr 7, 2010
Location: Germany
Recent Rankings
85 The Great Dictator (1940) - Apr 07, 2010
95 Oldboy (2003) - Apr 07, 2010
86 Hard Candy (2005) - Apr 07, 2010
85 Secretary (2002) - Apr 07, 2010
90 La Haine (1995) - Apr 07, 2010
80 Stigmata (1999) - Apr 07, 2010
80 Enigma (2001) - Apr 07, 2010
20 300 (2007) - Apr 07, 2010
20 Sin City (2005) - Apr 07, 2010
70 2012 (2009) - Apr 07, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with gerannt. Why not go rank more films, then come back and check it out again?