gerozaver

gerozaver
Movie Buff - 371 Film Ratings
Member Since: 04 Nov 2012
Location: Slovenia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 46% High Plains Drifter (1973) - Rated 07 Nov 2012
75 17% America's Sweethearts (2001) - Rated 07 Nov 2012
80 46% Saw III (2006) - Rated 07 Nov 2012
75 17% The Devil's Advocate (1997) - Rated 07 Nov 2012
80 46% 3:10 to Yuma (2007) - Rated 07 Nov 2012
75 17% Over the Top (1987) - Rated 07 Nov 2012
80 46% Chocolate (2008) - Rated 07 Nov 2012
85 79% Braveheart (1995) - Rated 07 Nov 2012
80 46% Half Baked (1998) - Rated 07 Nov 2012
80 46% The Constant Gardener (2005) - Rated 07 Nov 2012