![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
getluckey | |
![]() |
Flick Fan - 82 Films Ranked
Member Since: May 17, 2006
Location: USA
|

| 70 | Better Off Dead... (1985) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Hostage (2005) - Aug 13, 2007 |
| 70 | James and the Giant Peach (1996) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed (2004) - Aug 13, 2007 |
| 55 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 45 | Freaky Friday (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Aug 13, 2007 |
| 55 | An American Haunting (2005) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Ocean's Eleven (2001) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Crash (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |