getsome

getsome
Movie Buff - 264 Film Ratings
Member Since: 15 Dec 2013
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

63 33% Yes Man (2008) - Rated 15 Nov 2015
61 27% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Rated 15 Nov 2015
62 30% Bad Boys (1995) - Rated 11 Nov 2015
90 93% First Blood (1982) - Rated 11 Nov 2015
74 63% Erin Brockovich (2000) - Rated 11 Nov 2015
49 7% The Inbetweeners Movie (2011) - Rated 09 Nov 2015
37 0% (500) Days of Summer (2009) - Rated 09 Nov 2015
73 59% 1408 (2007) - Rated 09 Nov 2015
87 89% Gran Torino (2008) - Rated 09 Nov 2015
64 35% Snakes on a Plane (2006) - Rated 09 Nov 2015