![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gewitter | |
![]() |
Movie Buff - 315 Films Ranked
Member Since: May 27, 2007
Location: Israel
|
|
Message Sent!
| |

| 10 | Stardust (2007) - Jan 02, 2008 |
| 55 | Paris, Texas (1984) - Dec 10, 2007 |
| 60 | Jaws (1975) - Dec 10, 2007 |
| 50 | Ali Fear Eats the Soul (1974) - Dec 10, 2007 |
| 30 | Along Came a Spider (2001) - Jul 24, 2007 |
| 30 | Heavenly Creatures (1994) - Jul 20, 2007 |
| 90 | Seven Beauties (1975) - Jun 27, 2007 |
| 83 | The Day of the Locust (1975) - Jun 24, 2007 |
| 30 | Breakfast of Champions (1999) - Jun 17, 2007 |
| 85 | The American Friend (1977) - Jun 16, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |