gfunk21

gfunk21
Movie Buff - 162 Film Ratings
Member Since: 24 Jun 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 50% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 13 Feb 2012
90 78% X-Men: First Class (2011) - Rated 13 Feb 2012
70 25% Double Jeopardy (1999) - Rated 13 Feb 2012
80 50% Apollo 13 (1995) - Rated 13 Feb 2012
65 15% The World Is Not Enough (1999) - Rated 13 Feb 2012
45 4% Wild Wild West (1999) - Rated 13 Feb 2012
70 25% Men in Black II (2002) - Rated 13 Feb 2012
90 78% Grandma's Boy (2006) - Rated 13 Feb 2012
70 25% Horrible Bosses (2011) - Rated 13 Feb 2012
90 78% Aliens (1986) - Rated 13 Feb 2012