![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gga | |
![]() |
Movie Buff - 376 Films Ranked
Member Since: Feb 25, 2008
Location: Canada
|
| 90 | Taxi Driver (1976) - Aug 26, 2008 |
| 75 | Les Bonnes femmes (1960) - Aug 26, 2008 |
| 72 | Paris, je t'aime (2006) - Aug 26, 2008 |
| 70 | The Darjeeling Limited (2007) - Aug 26, 2008 |
| 91 | Control (2007) - Aug 26, 2008 |
| 100 | The Dinner Game (1998) - Aug 26, 2008 |
| 100 | Ma vie en l'air (2005) - Aug 26, 2008 |
| 88 | 12:01 PM (1990) - Mar 23, 2008 |
| 84 | After Hours (1985) - Mar 23, 2008 |
| 80 | The Iron Giant (1999) - Mar 23, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |