![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ggallin | |
![]() |
Movie Buff - 107 Films Ranked
Member Since: Aug 17, 2006
Location: USA
|

| 75 | Gran Torino (2008) - Apr 01, 2009 |
| 80 | A Mighty Wind (2003) - Sep 10, 2007 |
| 100 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Sep 10, 2007 |
| 85 | Secretary (2002) - Sep 10, 2007 |
| 95 | Batman Begins (2005) - Sep 10, 2007 |
| 95 | Glory (1989) - Sep 10, 2007 |
| 100 | Tremors (1990) - Aug 18, 2007 |
| 90 | Flatliners (1990) - Aug 18, 2007 |
| 100 | The Evil Dead (1981) - Aug 18, 2007 |
| 10 | The Cable Guy (1996) - Aug 18, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |