![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ggg | |
![]() |
Movie Buff - 152 Films Ranked
Member Since: Dec 12, 2008
Location: Netherlands
|
| 75 | Let the Right One In (2008) - Jul 22, 2009 |
| 65 | Star Trek: The Motion Picture (1979) - Jul 22, 2009 |
| 60 | Star Trek III: The Search for Spock (1984) - Jul 22, 2009 |
| 55 | Star Trek IV: The Voyage Home (1986) - Jul 22, 2009 |
| 80 | Velvet Goldmine (1998) - Jul 22, 2009 |
| 50 | The Wild Bunch (1969) - Jul 22, 2009 |
| 70 | Event Horizon (1997) - Jul 22, 2009 |
| 75 | Boys Don't Cry (1999) - Jul 22, 2009 |
| 65 | Boogie Nights (1997) - Jul 19, 2009 |
| 60 | The Dark Knight (2008) - Jul 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |