![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gglogowski | |
![]() |
Movie Buff - 136 Films Ranked
Member Since: Oct 19, 2009
Location: Kraków, Poland
|
|
Bio: ;)
| |

| 80 | The Girl Who Leapt Through Time (2006) - Dec 11, 2010 |
| 80 | The Illusionist (2010) - Dec 11, 2010 |
| 80 | Kiki's Delivery Service (1989) - Nov 13, 2010 |
| 89 | The Social Network (2010) - Nov 13, 2010 |
| 20 | Alle Anderen (2009) - Oct 16, 2010 |
| 70 | The Fountain (2006) - Oct 16, 2010 |
| 85 | Mary and Max (2009) - Oct 16, 2010 |
| 85 | The Tenant (1976) - Oct 15, 2010 |
| 80 | Knife in the Water (1962) - Oct 15, 2010 |
| 75 | Star Trek (2009) - Oct 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |