ghastlyghost

ghastlyghost
Film Freak - 722 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2012
Location: Kuwait
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

32 7% Shooter (2007) - Rated 12 Apr 2012
40 9% August Rush (2007) - Rated 12 Apr 2012
87 90% In a Lonely Place (1950) - Rated 12 Apr 2012
21 4% Rescue Dawn (2006) - Rated 12 Apr 2012
55 23% Lucky Number Slevin (2006) - Rated 12 Apr 2012
60 30% The New Guy (2002) - Rated 12 Apr 2012
88 92% The Weather Man (2005) - Rated 12 Apr 2012
80 77% Nacho Libre (2006) - Rated 11 Apr 2012
60 30% Ratatouille (2007) - Rated 11 Apr 2012
65 39% Hot Shots! Part Deux (1993) - Rated 11 Apr 2012