![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ghealy | |
![]() |
Movie Buff - 401 Films Ranked
Member Since: Apr 23, 2009
Location: Canada
|

| 95 | My Fair Lady (1964) - Jul 18, 2009 |
| 90 | Kingdom of Heaven (2005) - Jul 18, 2009 |
| 85 | Madagascar: Escape 2 Africa (2008) - Jul 18, 2009 |
| 95 | Deja Vu (2006) - Jul 18, 2009 |
| 90 | Constantine (2005) - Jul 08, 2009 |
| 85 | The Mask of Zorro (1998) - Jul 08, 2009 |
| 90 | Yankee Doodle Dandy (1942) - Jul 08, 2009 |
| 85 | The Bodyguard (1992) - Jul 08, 2009 |
| 85 | Purple Rain (1984) - Jul 08, 2009 |
| 90 | The Golden Compass (2007) - Jul 08, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |