Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
giantclam
Flick Fan - 78 Films Ranked
Member Since: Dec 4, 2010
Location: los angeles, USA
Recent Rankings
85 The Birdcage (1996) - Dec 04, 2010
91 X-Men (2000) - Dec 04, 2010
74 Alien (1979) - Dec 04, 2010
72 Requiem for a Dream (2000) - Dec 04, 2010
82 Y Tu Mamá También (2001) - Dec 04, 2010
66 Heathers (1989) - Dec 04, 2010
78 Wayne's World (1992) - Dec 04, 2010
80 L'Auberge Espagnole (2002) - Dec 04, 2010
71 Sister Act (1992) - Dec 04, 2010
73 Spider-Man (2002) - Dec 04, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with giantclam. Why not go rank more films, then come back and check it out again?