![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gibarraz | |
![]() |
Flick Fan - 41 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
|

| 90 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 20, 2009 |
| 85 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Aug 20, 2009 |
| 80 | Infernal Affairs (2002) - Aug 20, 2009 |
| 90 | The Purple Rose of Cairo (1985) - Aug 20, 2009 |
| 85 | Groundhog Day (1993) - Aug 20, 2009 |
| 90 | Back to the Future Part III (1990) - Aug 20, 2009 |
| 90 | Twins (1988) - Aug 20, 2009 |
| 80 | A Clockwork Orange (1971) - Aug 20, 2009 |
| 75 | Dumb and Dumber (1994) - Aug 20, 2009 |
| 80 | Short Circuit 2 (1988) - Aug 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |