gibsoj4

gibsoj4
Flick Fan - 70 Film Ratings
Member Since: 18 Jun 2008
Location: Auburn, AL, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 81% Iron Man (2008) - Rated 18 Jun 2008
91 86% The Breakfast Club (1985) - Rated 18 Jun 2008
91 86% Dirty Dancing (1987) - Rated 18 Jun 2008
87 60% Gone in 60 Seconds (2000) - Rated 18 Jun 2008
89 74% The Notebook (2004) - Rated 18 Jun 2008
88 65% Sex and the City (2008) - Rated 18 Jun 2008
91 86% Juno (2007) - Rated 18 Jun 2008
87 60% Meet Joe Black (1998) - Rated 18 Jun 2008
94 95% City of Angels (1998) - Rated 18 Jun 2008
98 99% My Best Friend's Wedding (1997) - Rated 18 Jun 2008