![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
giga | |
![]() |
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: Canada
|

| 79 | From the Earth to the Moon (1998) - Aug 19, 2009 |
| 76 | Memento (2001) - Aug 19, 2009 |
| 12 | Final Fantasy VII: Advent Children (2005) - Aug 19, 2009 |
| 48 | Dumb and Dumber (1994) - Aug 19, 2009 |
| 74 | Big Fish (2003) - Aug 19, 2009 |
| 81 | Grindhouse (2007) - Aug 19, 2009 |
| 73 | Gattaca (1997) - Aug 19, 2009 |
| 41 | Snakes on a Plane (2006) - Aug 19, 2009 |
| 53 | Twister (1996) - Aug 19, 2009 |
| 52 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |