![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
giggs | |
![]() |
Film Freak - 749 Films Ranked
Member Since: Feb 14, 2010
Location: Antwerp, Flanders, Belgium
|
|
Message Sent!
Bio: I like films
| |

| 53 | Paranormal Activity (2009) - Feb 06, 2012 |
| 72 | Gone Nutty (2002) - Feb 06, 2012 |
| 53 | Hancock (2008) - Feb 04, 2012 |
| 82 | The Reader (2008) - Feb 03, 2012 |
| 93 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011) - Jan 30, 2012 |
| 75 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) - Jan 29, 2012 |
| 81 | Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Jan 29, 2012 |
| 72 | The Pursuit of Happyness (2006) - Jan 27, 2012 |
| 82 | Midnight in Paris (2011) - Jan 24, 2012 |
| 53 | A Perfect Getaway (2009) - Jan 19, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |