![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gilburd | |
![]() |
Flick Fan - 49 Films Ranked
Member Since: Oct 25, 2007
Location: Ofakim, Negev, Israel
|
|
Message Sent!
| |

| 82 | Twister (1996) - Mar 23, 2009 |
| 80 | The Fast and the Furious (2001) - Mar 23, 2009 |
| 86 | Lord of War (2005) - Mar 23, 2009 |
| 70 | Night at the Museum (2006) - Mar 23, 2009 |
| 90 | Watchmen (2009) - Mar 23, 2009 |
| 95 | Dogma (1999) - Oct 27, 2007 |
| 85 | Lost in Space (1998) - Oct 27, 2007 |
| 82 | Predator (1987) - Oct 27, 2007 |
| 89 | 28 Days Later (2002) - Oct 27, 2007 |
| 87 | Titan A.E. (2000) - Oct 27, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |