Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
gillespie
Movie Buff - 337 Films Ranked
Member Since: Sep 30, 2009
Location: Isle of Man
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
85 Pavement: Slow Century (2002) - Sep 30, 2009
70 Final Destination (2000) - Sep 30, 2009
70 One Hour Photo (2002) - Sep 30, 2009
80 Hellboy (2004) - Sep 30, 2009
70 Bugsy (1991) - Sep 30, 2009
75 Being John Malkovich (1999) - Sep 30, 2009
65 Open Water (2003) - Sep 30, 2009
70 X-Men: The Last Stand (2006) - Sep 30, 2009
65 Blades of Glory (2007) - Sep 30, 2009
80 Bowfinger (1999) - Sep 30, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with gillespie. Why not go rank more films, then come back and check it out again?