![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gilmoregirl | |
![]() |
Movie Buff - 210 Films Ranked
Member Since: Jun 10, 2006
Location: Germany
|

| 85 | Cheaper by the Dozen (2003) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Bridget Jones's Diary (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Honey (2003) - Aug 13, 2007 |
| 45 | Good Bye Lenin! (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Adventures of Pluto Nash (2002) - Aug 13, 2007 |
| 83 | Finding Neverland (2004) - Aug 13, 2007 |
| 53 | Van Helsing (2004) - Aug 13, 2007 |
| 87 | I, Robot (2004) - Aug 13, 2007 |
| 35 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |