ginnyteddy

ginnyteddy
Movie Buff - 210 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 55% Casino Royale (2006) - Rated 13 Feb 2012
81 29% Zoolander (2001) - Rated 13 Feb 2012
94 95% The Big Lebowski (1998) - Rated 13 Feb 2012
93 93% The Aristocrats (2005) - Rated 13 Feb 2012
84 42% A Fish Called Wanda (1988) - Rated 13 Feb 2012
88 69% The Birdcage (1996) - Rated 13 Feb 2012
79 22% Phenomenon (1996) - Rated 13 Feb 2012
90 82% The Fighter (2010) - Rated 13 Feb 2012
90 82% The Simpsons Movie (2007) - Rated 13 Feb 2012
0% Batman & Robin (1997) - Rated 13 Feb 2012