giorgiga

giorgiga
Movie Buff - 340 Film Ratings
Member Since: 17 Jul 2008
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 69% U-571 (2000) - Rated 21 Mar 2011
80 86% Apocalypse Now (1979) - Rated 21 Mar 2011
2% I Know Who Killed Me (2007) - Rated 21 Mar 2011
80 86% Donnie Darko (2001) - Rated 21 Mar 2011
80 86% Das Boot (1981) - Rated 21 Mar 2011
70 69% Shattered Glass (2003) - Rated 21 Mar 2011
70 69% District 9 (2009) - Rated 20 Jan 2011
50 36% Wild Things (1998) - Rated 19 Jan 2011
60 49% 9 (2009) - Rated 19 Jan 2011
80 86% Inception (2010) - Rated 16 Jan 2011