giormov

giormov
Movie Buff - 120 Film Ratings
Member Since: 29 Oct 2007
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 40% The Big Lebowski (1998) - Rated 29 Oct 2007
80 63% Office Space (1999) - Rated 29 Oct 2007
90 87% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 29 Oct 2007
70 40% Saving Private Ryan (1998) - Rated 29 Oct 2007
89 79% Grindhouse (2007) - Rated 29 Oct 2007
99 97% Braveheart (1995) - Rated 29 Oct 2007
70 40% Back to the Future Part II (1989) - Rated 29 Oct 2007
80 63% Gattaca (1997) - Rated 29 Oct 2007
89 79% Die Another Day (2002) - Rated 29 Oct 2007
70 40% The Mask of Zorro (1998) - Rated 29 Oct 2007