![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
girlsublime | |
![]() |
Movie Buff - 124 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2007
|

| 93 | Thelma & Louise (1991) - Apr 28, 2008 |
| 90 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Apr 28, 2008 |
| 95 | Amélie (2001) - Apr 28, 2008 |
| 96 | Pretty in Pink (1986) - Apr 28, 2008 |
| 95 | Malcolm X (1992) - Apr 28, 2008 |
| 87 | Nurse Betty (2000) - Apr 28, 2008 |
| 92 | Friday (1995) - Apr 28, 2008 |
| 93 | Bridget Jones's Diary (2001) - Apr 28, 2008 |
| 94 | Mommie Dearest (1981) - Apr 28, 2008 |
| 91 | The Big Lebowski (1998) - Apr 28, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |