![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
girlvirus | |
![]() |
Cinema Addict - 1098 Films Ranked
Member Since: Aug 14, 2007
|
|
Message Sent!
| |

| 60 | Laura (1944) - Jan 05, 2010 |
| 30 | Terminator Salvation (2009) - Jan 05, 2010 |
| 0 | Paranormal Activity (2009) - Jan 05, 2010 |
| 65 | Mermaids (1990) - Jan 05, 2010 |
| 70 | Le Samouraļ (1967) - Jan 05, 2010 |
| 40 | Stakeout (1987) - Jul 23, 2009 |
| 30 | Suicide Kings (1997) - Jul 23, 2009 |
| 40 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Jul 23, 2009 |
| 80 | District B13 (2004) - Jul 23, 2009 |
| 90 | [Rec] (2007) - Jul 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |