Giska

giska
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 23 Mar 2024
Location: Fredonia, NY, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

28 12% Wild at Heart (1990) - Rated 23 Mar 2024
4% Sátántangó (1994) - Rated 23 Mar 2024
50 20% Rachel, Rachel (1968) - Rated 23 Mar 2024
63 79% Paper Moon (1973) - Rated 23 Mar 2024
60 62% Open Your Eyes (1997) - Rated 23 Mar 2024
56 29% My Own Private Idaho (1991) - Rated 23 Mar 2024
61 70% My Flesh and Blood (2003) - Rated 23 Mar 2024
78 95% In the Company of Men (1997) - Rated 23 Mar 2024
71 87% Catfish (2010) - Rated 23 Mar 2024
57 37% Breaking the Waves (1996) - Rated 23 Mar 2024