![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gizmoguy | |
![]() |
Flick Fan - 79 Films Ranked
Member Since: Feb 12, 2012
Location: Canada
|
|
Bio: Classic sci-fi movie collector
| |

| 50 T2 | Kingdom of the Spiders (1977) - Apr 23, 2012 |
| 67 T3 | Empire of the Ants (1977) - Apr 23, 2012 |
| 69 T3 | Shivers (1975) - Apr 23, 2012 |
| 69 T3 | Rollerball (1975) - Apr 23, 2012 |
| 74 T5 | Phase IV (1974) - Apr 23, 2012 |
| 70 T4 | Dark Star (1974) - Apr 23, 2012 |
| 84 T8 | Westworld (1973) - Apr 23, 2012 |
| 82 T7 | Silent Running (1972) - Apr 23, 2012 |
| 40 T1 | The Doomsday Machine (1972) - Apr 23, 2012 |
| 75 T6 | THX 1138 (1971) - Apr 23, 2012 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,046,000 Movie Rankings and Counting... |