![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gkyratsos | |
![]() |
Cinema Addict - 1706 Films Ranked
Member Since: Jun 2, 2008
Location: Athens, Greece
|
|
Message Sent!
| |

| 20 | The Wedding Planner (2001) - Jul 31, 2008 |
| 100 | The Dark Knight (2008) - Jul 22, 2008 |
| 70 | Nuremberg (2000) - Jul 14, 2008 |
| 70 | Lonely Hearts (2006) - Jul 14, 2008 |
| 75 | Altered States (1980) - Jul 14, 2008 |
| 80 | The Accused (1988) - Jul 14, 2008 |
| 60 | Hard to Kill (1990) - Jul 14, 2008 |
| 55 | Shocker (1989) - Jul 14, 2008 |
| 90 | Blown Away (1994) - Jul 14, 2008 |
| 70 | Jennifer 8 (1992) - Jul 14, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |