glaciers

glaciers
Movie Buff - 308 Film Ratings
Member Since: 20 Jan 2007
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 65% Troy (2004) - Rated 20 Jan 2007
88 76% The City of Lost Children (1995) - Rated 20 Jan 2007
89 80% Silent Hill (2006) - Rated 20 Jan 2007
90 89% Delicatessen (1991) - Rated 20 Jan 2007
76 34% Alien: Resurrection (1997) - Rated 20 Jan 2007
95 98% 25th Hour (2002) - Rated 20 Jan 2007
88 76% Casino Royale (2006) - Rated 20 Jan 2007
85 65% Shallow Grave (1994) - Rated 20 Jan 2007
90 89% 28 Days Later (2002) - Rated 20 Jan 2007
95 98% Trainspotting (1996) - Rated 20 Jan 2007