![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
glened | |
![]() |
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 90 | Braveheart (1995) - Aug 31, 2009 |
| 100 | The Big Lebowski (1998) - Aug 31, 2009 |
| 95 | Dumb and Dumber (1994) - Aug 18, 2009 |
| 100 | The Usual Suspects (1995) - Aug 18, 2009 |
| 95 | Raising Arizona (1987) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Aug 18, 2009 |
| 10 | Runaway Bride (1999) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Die Hard 2 (1990) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Clear and Present Danger (1994) - Aug 18, 2009 |
| 100 | Pulp Fiction (1994) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |